Praca Prawo jazdy kat. C w Opolu

Znaleźliśmy 2 oferty

Operator rozdrabniacza, recyklera, kat. C+E

Zatrudnię operatora rębaka. Kategoria prawa jazdy C+E Mile widziane uprawnienia na ładowarki, HDS... Praca w delegacjach. Zapewniamy dojazd, hotel, powrót. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny. Region z którego poszukujemy pracowników:

2024-05-03 13:39:27
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Euro Broker
5 dni temu z lento.pl

Mechanik Maszyn Budowlanych – Kierowca (kat.C)

Opis stanowiska: Elektros Opole, profesjonalna wypożyczalnia podnośników z wieloletnim doświadczeniem na rynku, poszukuje doświadczonego i odpowiedzialnego kandydata na stanowisko Mechanika Maszyn Budowlanych - Kierowcy (kat. C). Osoba na tym stanowi

2024-03-29 21:09:59
Elektros Opole
40 dni temu z lento.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prawo jazdy kat. C Opole