Praca Prawo jazdy kat. C w Chorzowie

Znaleźliśmy 3 oferty

kierowca kat. C+E - pojedyncza lub podwójna obsada

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy doświadczonych i wykwalifikowanych: Kierowców kat. C+E do transportu międzynarodowego miejsce pracy : Skawina/k Krakowa kierunki : Niemcy , Czechy , Austria praca na zestawie typu "..

2024-05-17 09:02:22
Mirex Transport
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (KAT. C)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C - Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Wymagany kurs na przewóz rzeczy. - Prz

2024-04-17 07:31:10
Zbigniew skrzypecki
31 dni temu z aplikuj.pl

Kierowca samochodu ciężarowego (kat. c)

Zakres obowiązków:- Załadunek, rozładunek towaru, prowadzenie samochodu ciężarowego.- Miejsce wykonywania pracy: Teren woj. śląskiego.- Godziny pracy: 6:00-14:00. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia:

2024-04-16 18:41:24
do 5500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
32 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prawo jazdy kat. C Chorzów