Praca Prawo jazdy kat. C w Baruchowie

Znaleźliśmy 2 oferty

Kierowca kat. c+e, r101/0763-350/24

Zakres obowiązków:transport towarów na terenie kraju Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: uprawnienia na przewóz rzeczy, prawo jazdy CE, KARTA KIEROWCYInne

2024-03-28 18:41:28
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA ITC ANGELIKA JABŁOŃSKA
42 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku

Kierowca kat. c, r100/0762-349/24

Zakres obowiązków:transport towarów na terenie kraju Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: prawo jazdy CE, uprawnienia na przewóz rzeczy, KARTA KIEROWCYInne

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prawo jazdy kat. C Baruchowo