Praca Prawo jazdy kat. B w Straszęcin

Znaleźliśmy 1 ofertę

Kierowca kat b

Zakres obowiązków: ROZWÓZ TOWARU, MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY : TEREN POLSKI Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. BInne wymagania: MILE WIDZINE :-UPRAWNIENIA NA WÓZEK WIDŁOWY-DOŚWIADCZENIE NA PO

2024-04-12 18:41:28
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Pphu polcarpet stanisław kleszcz, bogusław...
19 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy
Podobne oferty pracy

Pracownik do prac porządkowych magazynier - prawo...

Wymagania Wymagania : -prawo jazdy kat. B - warunek konieczny -chęci do pracy

2024-04-19 08:36:03
Kielce +105km
12 dni temu z projektpraca.eu
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prawo jazdy kat. B Straszęcin