Praca Prawo jazdy kat. B w Pile

Znaleźliśmy 2 oferty

Kierowca kat B+E w transporcie międzynarodowym

Zatrudnimy kierowcę w transporcie międzynarodowym bus z przyczepą plandeka. Transport towarów - nie laweta. Praca na terenie UE (D AT B NL CH CZ H) wymagania - Prawo jazdy B+E (koniecznie karta kierowcy) oferujemy: Wynagrodzenie uzależnione od doświa

2024-03-12 07:56:21
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wood empire spółka z o.o
59 dni temu z lento.pl

Kierowca międzynarodowy kat. B

Twój zakres obowiązków, -czynne prawo jazdy,, -znajomość topografii Polski, jak i Niemiec,, -punktualność,, -niekaralność,, -aktualne badania lekarskie,, -dyspozycyjność,, -uczciwość,, -sumienność wykonywania obowiązków służbowych,, -wysoka..

2024-04-25 21:40:04
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PRZEWÓZ OSÓB COMPLEX
15 dni temu z pracuj.pl
Podobne oferty pracy

Kierowca - Sprzedawca / Vanseller (prawo jazdy...

Zakres obowiązków:Sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki.Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze.Budowanie długotrwałych relacji z klientem.Efektywne wprowadzanie nowych produktów.Wymagania:Miejsce zamieszkania w pobliżu wybra

2024-03-13 21:25:34
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
BAKOMA SP. Z O. O
Poznań +84km
58 dni temu z infopraca.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prawo jazdy kat. B Piła

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 416 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy