Praca Prawo jazdy kat. B w Nowe Skalmierzyce

Znaleźliśmy 1 ofertę

Kierowca kat. b i c

Zakres obowiązków:prawo jazdy kat. BPrawo jazdy kat. CKurier paletowy na trasie Kalisz - Kępnopomoc w załadunku i rozładunkupraca na terenie kraju ok. 2 dni w trasie Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: Prawo

2024-04-02 18:41:24
od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PPHU MASTERVIP Daniel Banasiak
40 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Podobne oferty pracy

Ochrona - grupa interwencyjna - KWALIFIKOWANY...

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy. W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii..

2024-05-09 10:30:05
„Ochrona Juwentus” sp. z o.o
5,0
Wrocław +95km
3 dni temu z erecruiter.pl

Kierowca - Sprzedawca / Vanseller (prawo jazdy...

Zakres obowiązków:Sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki.Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze.Budowanie długotrwałych relacji z klientem.Efektywne wprowadzanie nowych produktów.Wymagania:Miejsce zamieszkania w pobliżu wybra

2024-03-13 21:25:34
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
BAKOMA SP. Z O. O
Poznań +107km
60 dni temu z infopraca.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prawo jazdy kat. B Nowe Skalmierzyce