Praca Prawo jazdy kat. B w Koninie

Znaleźliśmy 3 oferty

KIEROWCA KAT. B C

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracownika na stanowisko KIEROWCA KAT. B C. Teren działania: POLSKA. Celem Kierowcy będzie realizacja procesu odbioru towaru od klientów, a także dbałość o jakość pracy oraz wizerunek firmy. Wyjazdy JED

2024-04-08 07:43:09
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
BIOPROTEN
11 dni temu z lento.pl

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY KAT.B

Zatrudnimy kierowcę międzynarodowego Kat. B Doświadczenie wymagane. Praca od zaraz. System pracy do uzgodnienia Stawka do uzgodnienia Proszę tylko zdecydowane osoby. Zapraszam do kontaktu telefonicznego tel. 451 161 489, 730 170 066

2023-12-28 08:22:34
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Inna
KONIN
113 dni temu z lento.pl

Kierowca busa kat. B

Twój zakres obowiązków, Prowadzenie busa zgodnie z przepisami prawa drogowego i bezpieczeństwa, Wykonywanie przewozów na terenie kraju , Kontrola techniczna busa przed oraz po każdej trasie, Zgłaszanie usterek oraz awarii pojazdu do przełożonych,..

2024-04-03 12:40:40
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE GREEN-LINE...
16 dni temu z pracuj.pl
Podobne oferty pracy

Kierowca - Sprzedawca / Vanseller (prawo jazdy...

Zakres obowiązków:Sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki.Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze.Budowanie długotrwałych relacji z klientem.Efektywne wprowadzanie nowych produktów.Wymagania:Miejsce zamieszkania w pobliżu wybra

2024-03-13 21:25:34
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
BAKOMA SP. Z O. O
Poznań +94km
37 dni temu z infopraca.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prawo jazdy kat. B Konin

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 209 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy