Praca Prawo jazdy kat. B w Kleczew

Znaleźliśmy 1 ofertę

PILNIE POTRZEBNY KIEROWCA KAT. B I KAT.C MIĘDZYNARODÓWKA

Witam Zatrudnimy kierowcę Kat. B i Kat. C z doświadczeniem. Praca na międzynarodówce. Praca od zaraz. Proszę tylko zdecydowane osoby. Więcej informacji pod numerem telefonu. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 730 170 066, 506 724 573

2024-03-21 12:29:02
8000 - 15000 zł
PWS
48 dni temu - aplikuj przez Nuzle
Podobne oferty pracy

Kierowca - Sprzedawca / Vanseller (prawo jazdy...

Zakres obowiązków:Sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki.Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze.Budowanie długotrwałych relacji z klientem.Efektywne wprowadzanie nowych produktów.Wymagania:Miejsce zamieszkania w pobliżu wybra

2024-03-13 21:25:34
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
BAKOMA SP. Z O. O
Poznań +87km
56 dni temu z infopraca.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prawo jazdy kat. B Kleczew