Praca Prawo jazdy C+E w Strzelce Opolskie

Znaleźliśmy 3 oferty

Kierowca C+E

Możliwość podjęcia pracy w jednym z systemów: Krótkie trasy do 200 km w jedną stronę (codzienny powrót do domu, system 2 -zmianowy) Realizacja zleceń transportowych na terenie całej Polski (weekendy w domu)

2024-04-12 10:43:26
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Silva Sp. z o. o
7 dni temu z praca.pl

Twój zakres obowiązków, Możliwość podjęcia pracy w jednym z systemów:, , 1. Krótkie trasy do 200 km w jedną stronę (codzienny powrót do domu, system 2-zmianowy), 2. Realizacja zleceń transportowych na terenie całej Polski (weekendy w domu)..

2024-04-12 10:40:40
Silva
7 dni temu z pracuj.pl

Kierowca kat. c+e w transporcie międzynarodowym

Zakres obowiązków:Załadunki i rozładunki towarów, umiejętność zabezpieczenia ładunku, dbanie o stan techniczny ciągnika i naczepy. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: Prawo jazdy kat. C + EInne wymagania: Wym

2024-03-28 18:41:34
do 12000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Transannaberg sp. z o.o
22 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Opolskich