Praca Prawo jazdy C+E w Kościerzynie

Znaleźliśmy 3 oferty

Kierowca kat. c+e (transport międzynarodowy)

Zakres obowiązków:- Wymagania:Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: - mile widziane doświadczenie Wynagrodzenie brutto: od 11 250 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas nieokreślonySposób aplikowania:bezpośrednio do pr

2024-03-06 18:41:35
od 11250 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Mmt group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością...
22 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Zakres obowiązków:- Wymagania:Wymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 9 000 do 13 000 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas nieokreślonySposób aplikowania:bezpośrednio do pracodawcyPracodawca:Jarosław repiński

2024-02-13 18:41:04
do 13000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Jarosław repiński repiński transport
44 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Kierowca kat. c+e (transport krajowy)

Zakres obowiązków:- Wymagania:Wymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 9 000 do 12 000 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas nieokreślonySposób aplikowania:bezpośrednio do pracodawcyPracodawca:Jarosław repiński

do 12000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prawo jazdy C+E Kościerzyna