Praca Operowanie wózkiem widłowym we Wrześni

Znaleźliśmy 4 oferty

Operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT... Nowe

Obowiązki: załadunek i rozładunek towarów, lokacja produktów w przestrzeni magazynowej, dowożenie produktów na linie produkcyjne.Wymagania: uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT, brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej, dyspozycyjnoś

2024-05-06 11:53:57
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Dzisiaj z jobs.pl

Operator wózka widłowego - praca od zaraz!

Zadania: - Obsługa wózka widłowego - Przewożenie elementów karoserii samochodów - Załadunek i rozładunek towaru Wymagania: - Uprawnienia UDT lub doświadczenie w pracy z wózkami widłowymi - Doświadczenie na podobnym stanowisku - Gotowość do pracy w sy

2024-02-27 16:43:45
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Manpower
69 dni temu z lento.pl

Pracownik Magazynu - Operator Wózka Widłowego

Techpak Group Sp. z o.o. jest rodzinną firmą działającą od ponad 25 lat na rynku produkcji opakowań tekturowych i kaszerowanych, standów reklamowych oraz tektury. Pracownik Magazynu - Operator Wózka WidłowegoObowiązki Prowadzenie przyjęć i wydań towa

2024-04-30 11:00:15
TECHPAK GROUP Sp. z o.o
6 dni temu z gowork.pl

Magazynier - Operator wózka widłowego

Twój zakres obowiązków, Utrzymywanie stanów magazynowych,, Przyjmowanie dostaw na magazyn,, Kompletacja materiałów i wydawanie na produkcję,, Przygotowanie wysyłek towarów do klienta,, Dbałość o porządek na obiekcie...

2024-04-09 13:40:40
INSTALSOLUTIONS GROUP sp. z o.o
27 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Września