Praca Operowanie wózkiem widłowym w Trzebownisku

Znaleźliśmy 3 oferty

Magazynier/Operator wózka widłowego z UDT

Zadania na tym stanowisku: •Rozładunek i załadunek towarów •Przyjęcie i rozłożenie towaru •Kompletowanie zamówień dla klientów Wymagania: •Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych – minimum IIWJO UDT •Mile widziane doświadczenie w pracy na ma

2024-05-08 12:01:36
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
FMP
9 dni temu z lento.pl

Operator Wózka Widłowego

The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę

2024-04-10 09:09:23
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Adecco
37 dni temu z lento.pl

Magazynier/operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:Obsługa wózka wysokiego składowaniaLokowanie towaru w odpowiednich lokalizacjach w regałachPraca przy użyciu skanerówKompletacja zamówień Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: Konserwacja wózk

2024-04-29 18:41:30
od 4400 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Omega pilzno international transport & spedition...
18 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Trzebownisko