Praca Operowanie wózkiem widłowym w Pruszczu Gdańskim

Znaleźliśmy 10 ofert

Magazynier lub Operator wózka widłowego

Witaj w ID Logistics Distribution! Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics, gdzie jesteśmy wiodącą marką u Gdańskim. specjalizujący się w logistyce kontraktowej. Zapewniamy pełne wsparcie w zarządzaniu łańcuchem dostaw na terenie Polski i

2024-04-15 15:07:46
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ID Logistics Distribution
28 dni temu z lento.pl

Operator Wózka Widłowego

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko Operator Wózka Widłowego. Lokalizacja: Pruszcz Gdański Zakres obowiązków: - zapewnienie transportu materiałów niezbędnych w procesach produkcji oraz wyrobów gotowych do magazynu, - obsługa wózka widłowego

2024-02-14 13:15:50
Eviosys Packaging Sp. z o. o
89 dni temu z lento.pl

Operator wózka widłowego

Agencja Pracy JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Operator w

2024-04-20 09:37:18
JAGA Recruitment Sp. z o.o
23 dni temu z hrlink.pl

Operator wózka widłowego - Pruszcz Gdański

Grupa Kapitałowa "SPECJAŁ" Lider dystrybucji artykułów spożywczych zatrudni na stanowisko: Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Pruszcz Gdański Operator wózka widłowego - Pruszcz Gda

2024-03-26 15:37:11
PPHU Specjał Sp. z o. o
48 dni temu z hrlink.pl

Operator wózka widłowego (wysoki skład) - Będzieszyn...

Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku z doświadczeniem co najmniej rocznym, wysoka motywacja i chęci do pracy; uprawnienia do obsługi wózka widłowego (UDT - wydane przez Urząd Dozoru Technicznego )

2024-04-22 05:15:40
21 dni temu z goldenline.pl

Operator wózków widłowych

Zakres obowiązków:- Obsługa wózka widłowego,- Transport towaru w obszarze magazynu,- Uzupełnianie towaru w miejscach zbiórki w procesie konfekcjonowania,- Obsługa skanera.Miejsce pracy: (Centrum Logistyczne) Będzieszyn 102, k. Pruszcza Gdańskiego - P

2024-04-30 18:41:34
do 5600 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Żabka Polska Sp. z o. o
13 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Twój zakres obowiązków, przyjęcie i wydanie towaru (dostawy, dystrybucja),, przeładunki samochodów liniowych,, prowadzenie dokumentacji magazynowej,, transportowanie towarów z obszaru przyjęcia do strefy składowania,, realizacja powierzonych zadań..

2024-04-19 12:40:37
Geis PL
3,3
24 dni temu z pracuj.pl

Twój zakres obowiązków, obsługa wózka widłowego,, rozmieszczanie i układanie przyjętych materiałów na wyznaczonej powierzchni, magazynowej oraz zabezpieczanie ich przed uszkodzeniem,, przyjmowanie i rozładunek dostaw,, prace magazynowe...

2024-04-17 19:40:06
F.H. TESSO sp. j
26 dni temu z pracuj.pl

Operator wózka widłowego - Magazynier

Twój zakres obowiązków, Przyjmowanie i rozładunek dostaw wózkiem widłowym., Kompletacja i pakowanie zamówienia dla klienta., Uzupełnianie towaru w miejscach pickingowych., Prowadzenie inwentaryzacji i wprowadzanie korekt do systemu., Utrzymywanie..

2024-04-12 09:40:33
NRF POLAND SP Z O.O
4,1
31 dni temu z pracuj.pl

Kierowca - Magazynier – Operator Wózka Widłowego

Twój zakres obowiązków, dowóz towarów do klientów,, przyjmowanie i wydawanie towarów w magazynie,, terminowa obsługa dostaw i wysyłek,, kontrola stanów faktycznych przewożonych towarów z dokumentami wysyłkowymi,, udział w inwentaryzacjach rocznych..

2024-04-22 09:40:38
Trops S.A
21 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Pruszcz Gdański