Praca Operowanie wózkiem widłowym w Opocznie

Znaleźliśmy 6 ofert

Operator wózka widłowego

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb

2024-04-26 09:37:22
InterKadra Sp. z o. o
12 dni temu z hrlink.pl

Do Twoich obowiązków będzie należało:wykonywanie prac załadunkowych oraz rozładunkowych przy pomocy wózka widłowegokompletowanie zamówień zgodnie z podaną specyfikacjąwsparcie pozostałych procesów magazynowychOczekujemy:aktualnych uprawnień UDT do ob

2024-05-06 11:53:58
2 dni temu z jobs.pl

Magazynier / Operator wózka widłowego

Do Twoich obowiązków będzie należało:kompletowanie zamówień zgodnie z podaną specyfikacją,wykonywanie prac załadunkowych oraz rozładunkowych wyrobów gotowych,obsługa wózka widłowego - jeśli posiadasz uprawnienia UDT.Oczekujemy:gotowości do pracy w sy

2024-04-09 12:37:06
29 dni temu z hrlink.pl

MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - Inne wymagania: Doświadczenie w pracy w środowisku magazynowym mile widziane, posiadanie uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych - mile widz

2024-03-13 07:31:12
INVADO Sp. z o.o
3,7
56 dni temu z aplikuj.pl

Magazynier - Operator wózka widłowego

Twój zakres obowiązków, kompletowanie zamówień zgodnie z podaną specyfikacją,, wykonywanie prac załadunkowych oraz rozładunkowych wyrobów gotowych,, obsługa wózka widłowego - jeśli posiadasz uprawnienia UDT...

2024-04-15 15:40:36
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
23 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Opoczno