Praca Operowanie wózkiem widłowym w Nowej Rudzie

Znaleźliśmy 3 oferty

Operator wózka widłowego/Magazynier

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada obiekty handlowe zlokalizowane na terenie Polski, Słowacji oraz Czech...

2024-04-23 09:33:40
4700 - 7000 zł
Merkury Market
4 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Magazynier/operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:rozładunek i załadunek towaru Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z egzaminem UDTWymagania pożądane: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wynagro

2024-04-05 18:41:11
do 6500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
MM Logistyka Sp. z o.o
22 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Magazynier / Operator wózka widłowego

Twój zakres obowiązków, przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu głównego...

2024-04-10 12:40:39
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Merkury Market sp z o. o. sp. k
17 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Nowa Ruda