Praca Operowanie wózkiem widłowym w Niepołomice

Znaleźliśmy 4 oferty

Operator wózka widłowego (nawet 5900zł brutto/miesięcznie)

Zadania:Rozładunek, załadunek i przemieszczanie towarów za pomocą wewnętrznych urządzeń transportowychPrzygotowywanie oraz dostarczanie komponentów na produkcjęUkładanie materiałów zgodnie z określoną lokalizacjąKontrola ilościowa i asortymentowa prz

2024-05-13 11:54:01
Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z jobs.pl

Operator wózka widłowego z UDT

Oczekujemy?Posiadania uprawnień UDT do obsługi wózków widłowychGotowości do pracy w systemie 3 zmianowymMile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

2024-02-12 15:22:05
GI Group
92 dni temu z pl.gigroup.com

Operator wózka widłowego - Niepołomice

Wymagania dyspozycyjność uprawnienia UDT komunikatywność Oferujemy

2024-01-20 05:20:09
EUROKADRA S.A
115 dni temu z recrute.pl

Zadania: Rozładunek, załadunek i przemieszczanie towarów za pomocą wewnętrznych urządzeń transportowych Przygotowywanie oraz dostarczanie komponentów na produkcję Układanie materiałów zgodnie z określoną lokalizacją Kontrola ilościowa i asortymentowa

2024-03-14 09:40:02
Manpower
61 dni temu z manpower.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Niepołomice