Praca Operowanie wózkiem widłowym w Koźminie Wielkopolskim

Znaleźliśmy 3 oferty

Operator wózka widłowego Wysokiego Składu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Obsługa wózka widłowego wysokiego składu: Transport, załadunek i rozładunek towarów zgodnie z obowiązującymi procedurami. - Zarządzanie magazynem: Utrzymanie porządku w magazynie, prawidłowe rozmieszczenie towarów na regałach wys

2024-06-14 22:30:12
GLOBAL PET`S FOOD sp. z o.o
4,2
4 dni temu z aplikuj.pl

Operator wózka widłowego / Magazynier - praca... Nowe

Poszukiwany Operator wózka widłowego z UDT do firmy produkcyjnej Obowiązki: - załadunek i rozładunek towarów - dbanie o sprzęt i czystość placu - transport wewnątrz zakładowy Wymagania: - doświadczenie w pracy na wózku widłowym - sumienność i..

2024-06-18 08:34:40
ZPS
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

Operator wózka widłowego / Magazynier - praca...

Poszukiwany Operator wózka widłowego z UDT do firmy produkcyjnej Obowiązki: - załadunek i rozładunek towarów - dbanie o sprzęt i czystość placu - transport wewnątrz zakładowy Wymagania: - doświadczenie w pracy na wózku widłowym - sumienność i dbałość

2024-05-16 15:21:40
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ZP PCP
33 dni temu z lento.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Koźmin Wielkopolski