Praca Operowanie wózkiem widłowym w Koszalinie

Znaleźliśmy 7 ofert

Operator wózka widłowego Nowe

Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową; podstawę wynagrodzenia 4500-4700 zł brutto miesięcznie; premię wydajnościową w wysokości 12%; podwójny dodatek za pracę w godzinach nocnych (40%); podwyżka po okresie próbnym; wolne weeken

2024-05-06 09:30:44
4500 - 4700 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
JAGA Recruitment Sp. z o.o
Dzisiaj z praca.pl

Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków: Obsługa wózka widłowego. Załadunek i rozładunek towarów. Używanie skanera. Inne zadania magazynowe

2024-04-26 16:03:21
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
praca.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
10 dni temu z praca.pl

Magazynier/operator wózka widłowego

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednict

2024-04-25 18:37:12
InterKadra Sp. z o. o
11 dni temu z hrlink.pl

Magazynier/operator wózka widłowego Nowe

Opis stanowiska pracy:obsługa wózka widłowego,odpowiedzialność za terminowe wykonanie zadań na zmianie,sprawne przyjmowanie, składowanie, wydawanie towarów zgodnie z wymaganiami kontraktowymi klientów,wewnętrzny transport towarów w magazynie,udział w

2024-05-06 11:53:58
Dzisiaj z jobs.pl

Operator Wózka Widłowego. Pełen etat lub część...

Nazywam się Karolina Majewska i jestem rekruterem Job Impulse. Zachęcam Cię do zapoznania się z ofertą na którą rekrutuję. Poznaj szczegóły poniżej i jeszcze dziś zaaplikuj. Będę Twoim o

2024-04-23 18:37:06
Job Impulse Polska Sp z o o
13 dni temu z hrlink.pl

Operator Wózka Widłowego

Twój zakres obowiązków, załadunki i rozładunki samochodów,, proces terminalowy,, obsługa urządzeń mobilnych - skanowanie przesyłek..

2024-04-25 15:40:45
11 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Koszalin