Praca Operowanie wózkiem widłowym w Kąty Wrocławskie

Znaleźliśmy 2 oferty

Operator wózka widłowego z UDT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obowiązki: - załadunek oraz rozładunek towaru - przygotowanie wysyłek - rozmieszczenie asortymentu na halach magazynowych - kontrola nad dokumentacją magazynową WYMAGANIA: Wymagania: - chęć podjęcia stałego zatrudnienia - doświadcz

2024-05-10 07:30:11
DOMINO POLSKA SP. Z O. O
3 dni temu z aplikuj.pl

Operator Wózka Widłowego - Magazyn Zwrotów

Twój zakres obowiązków, ręczne sortowanie opakowań zwrotnych ze sklepów,, przyjmowanie i obsługa zwrotów za pomocą skanera,, załadunek opakowań zwrotnych oraz palet na samochody dostawcze przy pomocy wózka niskiego unoszenia,, udział w..

2024-04-24 14:40:35
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Żabka Polska
19 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Kąty Wrocławskie