Praca Operowanie wózkiem widłowym w Kaliszu

Znaleźliśmy 3 oferty

Operator wózka widłowego - przyuczenie

Poznaj nas! GRUPA FIRM COM40 to grupa spółek (Com40, Correct, L-Correct, Skaltex) zajmująca się produkcją mebli tapicerowanych, materaców oraz komponentów. W branży produkcyjnej działamy z powodzeniem od ponad 20 lat tworząc miejsce pracy dla 6..

2024-05-10 13:20:11
CORRECT
4 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Magazynier/operator wózka widłowego

Winpower Spółka z o. o. - producent okien i drzwi z PCV oraz aluminium, zainteresowana jest przyjęciem do pracy osoby na stanowisko Magazynier/operator wózka widłowego Miejsce pracy: Kalisz Zadania: - załadunek i rozładunek transportów - kontrola nad

2024-04-18 11:21:01
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Winpower Spółka z o. o
26 dni temu z lento.pl

Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:Załadunek i wyładunek towaru. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweWymagania pożądane: Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem ora

2024-04-20 18:41:40
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
24 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Kalisz