Praca Operowanie wózkiem widłowym w Duchnice

Znaleźliśmy 3 oferty

Operator wózka widłowego (m/k)

Obowiązki: obsługa wózka widłowego na hali produkcyjnej.Wymagania: uprawnienia UDT na wózki widłowe, mile widziane doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym. książeczka sanepidowska albo chęć do jej wyrobienia, gotowości do pracy na 3 zmiany.Oferu

2024-05-08 21:25:37
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Trenkwalder
3,0
Wczoraj z infopraca.pl

2024-05-08 11:54:09
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Wczoraj z jobs.pl

Operator produkcji /operator wózka widłowego...

Obowiązki: praca przy produkcji piany polietylenowej, obsługa wózka widłowego.Wymagania: uprawnienia UDT na wózki widłowe, gotowość do pracy na 3 zmiany, mile widziane doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym.Oferujemy: zatrudnienie na podstawie u

2024-05-06 11:53:57
Rodzaj pracy: Stała
3 dni temu z jobs.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Duchnice