Praca Operowanie wózkiem widłowym w Cigacice

Znaleźliśmy 2 oferty

Operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:pod numerem telefonu 725 107 270 Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawoweUprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z oso

2024-04-18 18:41:14
od 5500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
faro andrzej bąba
33 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Twój zakres obowiązków, Praca w magazynie firmy lidera w produkcji materiałów izolacyjnych z wełny mineralnej, Dbanie o właściwe składowanie produktów, Załadunek pojazdów, Przestrzeganie zasad obsługi i kontroli użytkowanego sprzętu, Wykonywanie..

2024-04-26 09:40:39
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
ANDRZEJ BĄBA
25 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Cigacice