Praca Operowanie wózkiem widłowym w Chorzowie

Znaleźliśmy 4 oferty

Operator wózka widłowego (UDT)

Firma Lavoro Sp.z o.o. poszukuje osób chętnych do podjęcia zatrudnienia w Siemianowicach Śląskich na stanowisku: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Oferujemy: - umowę o pracę - system premiowy - pracę w systemie zmianowym Wymagania: - zaangażowanie i..

2024-04-26 09:37:07
Lavoro Sp. z o. o
7 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Operator wózka widłowego

Opis stanowiska: - Obsługa wózka widłowego - Załadunek i rozładunek towarów - Transport towarów do wyznaczonego miejsca Wymagania: - Mężczyźni - Uprawnienia UDT - Umiejętność szybkiego p

2024-03-02 17:07:03
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
T T People and Work Sp. z o. o
62 dni temu z app.hrappka.pl

Magazynier - Operator wózka widłowego

Twój zakres obowiązków, Załadunek oraz przeładunek towarów wózkiem widłowym, Demontaż na hali zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych oraz odpadów wielkogabarytowych, Sortowanie na hali zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych,..

2024-04-25 12:40:45
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
CENTRUM UTYLIZACJI LUKDAR s.c. DARIUSZ BROŻEK...
8 dni temu z pracuj.pl

Operator wózka widłowego#983905 Obsługa wózka widłowego Załadunek i rozładunek towarów Transport towarów do wyznaczonego miejsca Mężczyźni Uprawnienia UDTUmiejętność szybkiego przyswajania wiedzyMotywacja do pracy Praca 5-6 dni w tygodniu, 12-godzinn

2024-04-20 07:00:05
Hrappka.pl
13 dni temu z gowork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Chorzów