Praca Operowanie wózkiem widłowym w Bytomiu

Znaleźliśmy 5 ofert

Pracuj z nami! Operator wózka widłowego Nowe

Firma Lavoro sp. z o.o. chętnie zaprosi Cię do dołączenia do naszego zespołu w Siemianowicach Śląskich. Poszukujemy osób chętnie angażujących się w powierzane zadania i realizujące postawione cele. Oferujemy stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO..

2024-05-08 12:38:59
Lavoro Sp. z o. o
Dzisiaj - aplikuj przez Nuzle

Magazynier operator wózka widłowego Nowe

Oferujemy: • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • wynagrodzenie z bogatym pakietem premiowym (stawka 4500 – 6500 zł brutto + premie do 1500 zł brutto za ocenę pracowniczą) • pracę w rozwojowym przedsiębiorstwie • możliwość przystąpienia do..

2024-05-08 12:49:17
4500 - 6500 zł
RELOC

MAGAZYNIER- OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas nieokreślony WYMAGANIA: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe - Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie zawodowe, 6 m-cy, uprawnienia- wózek widłowy - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzi

2024-04-19 07:31:19
Zakłady produkcji spożywczej ambi marek...
19 dni temu z aplikuj.pl

Operator wózka widłowego UDT z doświadczeniem

Twój zakres obowiązków, obsługa wózka widłowego...

2024-04-26 13:40:37
Rodzaj pracy: Stała
Human Hunter APT
12 dni temu z pracuj.pl

Magazynier- operator wózka widłowego

Zakres obowiązków:organizacja i dokumentowanie rozładunków i załadunków, prowadzenie magazynu towarów handlowych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: Wymagania: wykształcenie zawodowe, 6 m-cy, uprawnienia-

2024-04-18 18:41:22
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
20 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Operowanie wózkiem widłowym Bytom