Praca Odbieranie telefonów w Katowicach

Znaleźliśmy 4 oferty

SEKRETARKA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - Języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany - Uprawnienia: Umiejętność obsługi paki

2024-05-10 07:31:07
Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa...
4 dni temu z aplikuj.pl

Rejestratorka/ Sekretarka Medyczna

Penta Hospitals to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną..

2024-04-22 15:53:57
EMC Instytut Medyczny
22 dni temu z erecruiter.pl

SEKRETARKA

Poszukujemy pracownika na stanowisko: SEKRETARKA SEKRETARKAObowiązki Obsługa korespondencji Zarządzanie terminarzem Administracja dokumentami Obsługa biura Pomoc w organizacji spotkań i konferencji Współkoordynacja komunikacji wewnętrznej Wymagania O

2024-05-10 11:00:17
Grupa Kapitałowa FASING S.A
3,8
4 dni temu z gowork.pl

Sekretarka

Zakres obowiązków:- Obsługa korespondencji. Zarządzanie terminarzem. Administracja dokumentami. Obsługa biura. Pomoc w organizacji spotkań i konferencji. Koordynacja komunikacji wewnętrznej.- Godziny pracy: 7:00-15:00. Wymagania:Wymagania konieczne:

2024-05-09 18:41:30
do 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
5 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Odbieranie telefonów Katowice