Podobne oferty pracy

Niania pełen etat Elblag - Elbląg - Pełny etat

Dzieci pod opieką: 1; Szczegóły: - Doświadczenie:: 2 - 5 lat - Osoba niepaląca Praca z zamieszkaniem: Nie Dla naszej rodziny ważne są: - Spacery, - Kreatywność Wymiar czasu pracy: ??? ??? Wymiar czasowy: Początek: 2024-06-03, na czas nieokreślony Wyn

2024-05-16 06:45:00
do 28 zł
2 dni temu z niania.pl

Niania do współpracy Elbląg - Elbląg - Pełny...

Dzieci pod opieką: 1; Szczegóły: - Doświadczenie:: brak Praca z zamieszkaniem: Nie Wymiar czasu pracy: ??? ??? Wymiar czasowy: Początek: 2024-05-14, na czas nieokreślony Wynagrodzenie: 30 zł za godzinę Ogłoszenie ważne do: 2024-06-13

2024-05-15 06:45:01
do 30 zł
3 dni temu z niania.pl

Potrzebna gosposia - Kąty Rybackie - Pełny etat...

Obowiązki: - Sprzątanie mieszkania, domu Dodatkowe obowiązki: - Gotowanie, - Zakupy Dodatkowe wymagania: - Doświadczenie:: brak - Osoba niepaląca Praca z zamieszkaniem: Tak Wymiar czasu pracy: ??? ??? Wymiar czasowy: Początek: 2024-05-06, na czas nie

2024-05-13 17:50:01
do 25 zł
5 dni temu z pomocdomowa.pl

Elbląg - poszukiwana opiekunka - Elbląg - Dorywczo

Szczegóły: - Doświadczenie:: brak - Praca z zamieszkaniem: Nie Obowiązki: - Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja, - Drobne sprawunki Wymiar czasu pracy: ??? ??? Wymiar czasowy: Początek: 2024-05-02, na czas nieokreślony Wynagrodzenie: 30 zł za go

2024-05-13 15:10:02
do 30 zł
5 dni temu z OpiekaSeniora.pl

Opiekun osób starszych

Zakres obowiązków:Usługi opiekuńcze.Umowa zlecenie, godziny pracy do ustalenia wg grafiku. Wymagania:Wymagania pożądane: Wykształcenie: średnie zawodoweInne wymagania: chęci do pracy i duza empatia, mile widziany kurs opiekuna osób starszych Wynagrod

2024-04-23 18:41:32
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Polski Czerwony Krzyż Warmińsko-Mazurski...
25 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu