Praca Obsługa kasy fiskalnej w Ostródzie

Znaleźliśmy 2 oferty

Pracownik obsługi klienta

Zakres obowiązków:Sprzedaż i tankowanie klientom paliwa oraz sprzedaż produktów znajdujących się na stacji paliw. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceInne wymagania: umiejętność obsługi terminala płatniczego i komput

2024-03-27 18:41:55
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Praca na kasie w sklepie spożywczym- kasa co...

Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego • Wykładanie towaru

2024-02-26 17:55:07
FALLWORK Sp. Z O. O
32 dni temu z fallwork.pl
Podobne oferty pracy

Obsługa kasy fiskalnej

-Obsługa klientów -Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego -Rozliczenie kasjerskie na koniec zmiany -Prace organizacyjne na linii kasjerskie -Wsparcie zespołu w bieżących zadaniach

2024-03-21 17:55:12
FALLWORK Sp. Z O. O
8 dni temu z fallwork.pl

OBSŁUGA KASY FISKALNEJ Z TYGODNIÓWKAMI

27 - 28 zł/godzina

2024-03-08 12:37:07
FALLWORK Sp. Z O. O
Gdańsk +112km
21 dni temu z pracazarogiem.pl

OBSŁUGA KASY FISKALNEJ - TYGODNIÓWKI

- dbanie o własne stanowisko pracy - budowanie relacji z klientem zgodne ze standardami firmy - bieżąca obsługa klienta na stanowisku kasjerskim - towarowanie sklepu

2024-03-01 10:55:10
FALLWORK Sp. Z O. O
PŁOCK +130km
28 dni temu z fallwork.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Obsługa kasy fiskalnej Ostróda

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 72 900 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy