Praca Obsługa kasy fiskalnej w Kartuzach

Znaleźliśmy 10 ofert

Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta...

Miejsce pracy: Gdańsk na czas szkoleń, później możliwa jest praca zdalna Do twoich zadań należeć będzie: Telefoniczna i mailowa obsługa klienta zgodna z najwyższymi standardami; Dążenie do osiągania wyznaczonych przez managerów wskaźników zadowolenia

2024-05-15 17:25:15
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Foundever
4 dni temu z praca.pl

Barman kelner - obsluga klienta

Potrzebna osoba na stanowisko barman kelner oraz kelnerki dorywczo więcej informacji Zapraszam na telefon 888962998

2024-04-13 17:55:42
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Dodatkowa
Restauracka Złota Rybka Brodnica Górna
36 dni temu z lento.pl

Pracownika obsługi klienta

Oczekujemy: -gotowości do pracy w systemie zmianowym, również w nocy -umiejętności dostosowania się do pracy w zespole -zaangażowania w realizacji zadań i promocji -uczciwości i życzliwości -wysokiej kultury osobistej mi

2024-05-17 12:12:05
2 dni temu z kartuzy.info

do obsługi klienta bankowego

Wymagania : doświadczenie w sprzedaży/ w obsłudze klienta, dobry kontakt z klientem , profesjonalizm , pozytywne nastawienie, pogodne usposobienie, preferowane wykształcenie wyższe. CV ze zdjęciem należy przesłać na

2024-05-16 12:12:04
3 dni temu z kartuzy.info

Praca obsługa klienta - wyceny stolarki okiennej

Wymagania zmysł techniczny, wykształcenie min. średnie techniczne, znajomość obsługi komputera, duża samodzielność w działaniu, skrupulatność i dobra organizacja pracy. doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 r

Pracownik Działu Obsługi Klienta (SPRZEDAWCA)

Wymagania: - mile widziane wykształcenie średnie - pracowitość - dyspozycyjność Oferujemy: - pracę 8h dziennie - motywacyjny system wynagrodzeń, - możliwość rozwoju i awansu

2024-04-11 12:12:05
38 dni temu z kartuzy.info

Stażystka/Stażysta ds. Obsługi Klienta

Zakres obowiązków: Obsługa Klientów indywidualnych (m.in. obywateli Ukrainy). Udzielanie Klientom podstawowych informacji o produktach i usługach bankowych. Pomaganie w komunikacji pomiędzy Klientami ukra

2024-04-13 09:19:01
Raiffeisen Polbank
36 dni temu z raiffeisenpolbank.com

MŁODSZY REFERENT W DZIALE BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUGI...

- prowadzenie ewidencji danych w systemach IT; - obsługa klientów zewnętrznych w ramach procesu przyłączenia do sieci elektroenergetycznej oraz przebudowy sieci; - archiwizacja umów i dokumentów; - obsługa umów i zgłoszeń Klientów; - weryfikacja dany

2024-02-08 17:55:17
FALLWORK Sp. Z O. O
101 dni temu z fallwork.pl

PRACA BIUROWA - OBSŁUGA KLIENTA

- prowadzenie ewidencji danych w systemach IT; - obsługa klientów zewnętrznych w ramach procesu przyłączenia do sieci; elektroenergetycznej oraz przebudowy sieci; - archiwizacja umów i dokumentów; - obsługa umów i zgłoszeń Klientów; - weryfikacja dan

2024-03-08 17:55:10
72 dni temu z fallwork.pl

PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTÓW - praca biurowa