Praca Obsługa kadrowo-płacowa w Białymstoku

Znaleźliśmy 4 oferty

Zatrudnię pracownika ds kadr i płac

Biuro Rachunkowe zatrudni pracownika ds kadr i płac z 1 rocznym doświadczeniem. Zadania: - kompleksowa obsługa kadrowa i płacowa pracowników; - wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym; - przygotowanie dokumentów związanych z zatrud

2024-03-20 18:46:02
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
BRMK
8 dni temu z lento.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

Jesteśmy częścią wielkich projektów. Pracuj nad wymagającymi projektami! Bądź częścią zespołu PLUM, który ma realny wpływ na rozwój produktu. Dołącz do PLUM i skoncentruj się na

2024-03-07 12:37:13
PLUM Sp. z o. o
21 dni temu z hrlink.pl

Zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników Obliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie list płac Rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich Obsługa procesów związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników

2024-03-11 11:03:05
praca.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
17 dni temu z praca.pl

Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac

Twój zakres obowiązków, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych oraz gromadzenie i właściwe przechowywanie informacji pracowników w aktach..

2024-03-14 10:40:32
bison spółka akcyjna
14 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Obsługa kadrowo-płacowa Białystok