Praca Stolarz Norwegia

Znaleźliśmy 2 oferty

Stolarzy malarzy spawacze i pomocników

Szukamy ludzi do pracy za granicą wyjazd dnia 21 maj , ze Świnoujscja prom , płacimy 35 I PREMIA 40 PROCĘT , . Nocleg za darmo i śniadanie pracujemy po 9 godzin , malarzy tynkarzy elektryka chydrałlika pomocniku w nawet obcokrajowców , dzwonić..

2024-05-16 20:07:43
Pacuła prywaciasz
Oslo
3 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Stolarz Norwegia

Opis stanowiska:Do gł ównych zadań osoby zatrudnionej należy: montaż drzwi, okien i mebli, wykonywanie stolarki Wymagania:udokumentowane doświadczenie w zawodzieZnajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym Oferujemy:norweska

2024-05-17 11:53:58
Rodzaj pracy: Stała
Norwegia
2 dni temu z jobs.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Norwegia