Praca Pracownik Budowlany Niemcy

Znaleźliśmy 54 oferty

Pracownik budowlany do dłutowania oraz przycinania

Zakres obowiązków:Cięcie betonowych pali budowlanych za pomocą specjalnych młotów pneumatycznych z zachowaniem precyzji. Wykonywanie otworów w ścianach i stropach w ramach konstrukcji stanu surowego. Wyburzanie starych fundamentów. Wymagania:Wymagani

2024-02-24 18:41:12
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Jacek jarzyna prodrex
Selsingen, Niemcy
71 dni temu z Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze

Pracownik budowlany - cieśla, zbrojarz

Twój zakres obowiązków, Na czym polega praca:, prace szalunkowe na systemach (DOKA, PERI, MEVA, HARSCO) - ściany i stropy,, prace zbrojarskie (wiązanie cęgami),, dla pomocników – doświadczenie na budowach przy szalunkach i zbrojeniach – stany..

2024-04-19 08:40:11
BERKER DOMINIS Sp. z o.o. właściciel marki...
16 dni temu z pracuj.pl

Pracownik budowlany (Murarz - Szalunkowiec -...

Twój zakres obowiązków, murowanie silki-porotermy, lub szalunki/zbrojenia i wylewki..

2024-04-12 13:40:43
Wojciech Strzelecki Sedmol
Bawaria, Niemcy
23 dni temu z pracuj.pl

2024-04-08 13:40:35
27 dni temu z pracuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Niemcy