Praca Monter drzwi Niemcy

Znaleźliśmy 4 oferty

Monter drzwi i okien

BestHill Work to agencja pośrednictwa pracy, posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o numerze 16434. Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją pośrednictwa pracy. Specjalizujemy się w rekrutacji kandydatów chętnych do podjęcia zat

2024-04-15 04:40:05
BestHill Work
okolice Mannheim
12 dni temu z Employsystem

Monter Drzwi i Okien

Opis stanowiska:Przygotowanie otwor ów do montażu;Montaż okien, drzwi;Obr óbka okien i drzwi listwami maskującymi;Regulacja okien, drzwi;Zabezpieczanie stolarki budowlanej przed zniszczeniem;Wymagania:Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (waru

2024-04-17 11:53:54
Rodzaj pracy: Stała
Bad Endorf
10 dni temu z jobs.pl

Monter drzwi i okien - 17,50 EUR/H - bez znajomości...

Opis stanowiska:montaż okien plastikowych, okien drewnianych i drewniano-aluminiowych,montaż drzwi wejściowych,uszczelnianie złączy łączeniowych,montaż blach okiennych,czynności regulacyjne na oknachpraca w obiektach prywatnych i użyteczności publicz

2024-04-23 11:53:57
Niemcy
4 dni temu z jobs.pl

MONTERZY DRZWI - Hamburg

Do naszej niemieckiej firmy poszukujemy osob z dzialalnoscią polska lub niemiecka Gewerba do MONTAZU REGIPSÓW I DRZWI Oferujemy: długie zlecenia tygodniowo do 60 godzin pracy możliwosc systematycznych zjazdów do Polski np. 4/1 lub 5/1 fakturowanie co

2023-12-28 13:57:55
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
PAV Goerlitz
121 dni temu z lento.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Niemcy