Praca Niemcy Handlowiec

Znaleźliśmy 8 ofert
Oferta sponsorowana

Blacharz samochodowy - praca w Niemczech

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - pełny zakres prac blacharskich przy samochodach osobowych - demontaże i montaże części i akcesoriów - proste prace z zakresu mechaniki pojazdowej WYMAGANIA: - Doświadczenie w wyżej wymienionym zawodzie - Znajomość języka niemieck

2024-03-18 07:30:03
GERMAN WORK Sp. z o.o
11 dni temu z aplikuj.pl
Pozostałe ogłoszenia

Przedstawiciel Handlowy / Handlowiec

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z..

2024-03-27 13:47:41
6000 - 8000 zł
GD Profesja
3,0
2 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Handlowiec-Specjalista ds. sprzedaży na terenie...

Firma EKT Instal Sp. z o.o. działa jako podmiot wpisany do rejestru spółek prowadzących działalność związaną z branżą elektryczno-montażową. Naszym głównym celem jest udostępnianie pracowników z branży..

2024-03-26 15:49:47
EKT Instal Sp. z o. o
3 dni temu z erecruiter.pl

młodszy handlowiec

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: asystent ds. obsługi klientów zagranicznychOczekujemychęć dalszego rozwoju w branży handlowejdoświadczenie w branży handlowej, nie jest to warunek konieczny, wszystkiego Cię

2024-03-25 11:53:57
4 dni temu z jobs.pl

Doradca klienta / Handlowiec w branży technicznej

Hej! Jesteśmy firmą z siedzibą w Zgierzu, zajmującą się sprzedażą i wynajmem sprzętu budowlanego o wąskiej specjalizacji. Jeśli masz w sobie pasję do aktywnej sprzedaży i doskonałe umiejętności negocjacyjne, to jesteśmy zainteresowani współpracą..

2024-01-29 10:31:09
od 6100 zł
IRKL
60 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Handlowiec Niemcy

Firma z siedzibą w Szczecinie, realizująca projekty budowlane na terenie Niemiec, ceniąca pracowitość i fachowość polskich specjalistów, oferuje pracę w branży elektrycznej, hydraulicznej, spawalniczej oraz montażu wentylacji. Poszukuje obecnie osoby

2024-03-08 11:31:43
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Eve-Tech
21 dni temu z lento.pl

Handlowiec z j. niemieckim na terenie Niemiec

Poszukujemy osoby na stanowisko handlowca na terenie Niemiec. Oczekujemy: - Biegła znajomość j. niemieckiego - Doświadczenie w handlu oraz pozyskiwaniu nowych klientów - Znajomość branży elektrycznej - Umiejętność samodzielnego zorganizowania swojej

2024-02-29 13:30:31
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
Voltmetric
29 dni temu z lento.pl

Doradca klienta / Handlowiec stacjonarny - Branża...

Hej! Jesteśmy firmą z siedzibą w Zgierzu, zajmującą się sprzedażą i wynajmem sprzętu budowlanego o wąskiej specjalizacji. Jeśli masz w sobie pasję do aktywnej sprzedaży i doskonałe umiejętności negocjacyjne, to jesteśmy zainteresowani współpracą z To

2024-01-29 10:33:47
IRKL
60 dni temu z lento.pl

Najciekawsze oferty pracy ze Szczecina i regionu Pomorza Zachodniego. Nie zwlekaj i zaaplikuj na najbardziej interesującą ofertę dla Ciebie! Zawsze aktualne ogłoszenia

2024-03-09 10:57:06
20 dni temu z ogloszenia.infoludek.pl

Operator maszyn CNC - Niemcy 2900 - 3100 € @...

GM – Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firmy, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Aktualnie poszukujemy osób na stano

2024-03-04 08:24:42
GM Agencja Pracy
Germany
25 dni temu z nofluffjobs.com

Operator koparki przeładunkowej - Niemcy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Praca na złomowisku przy załadunku i rozładunku kontenerów. WYMAGANIA: - dyspozycyjność i zaangażowanie - podstawowa (minimum A2) znajomość języka niemieckiego - doświadczenie na koparce (uprawnienia nie są wymagane) OFERUJEMY: -

2024-03-01 15:30:17
APN AGENCJA PRACY
28 dni temu z aplikuj.pl

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Niemcy