Praca Frezer CNC Neubrandenburg

Znaleźliśmy 2 oferty

Frezer CNC 2200-2300€ netto/mies Neubrandenburg...

Obsługa frezarek CNC (obróbka metalu i blachy)przygotowanie stanowiska pracyustawianie parametrów i nadzorowanie pracy frezarki kontrola jakości wykonanej pracydbanie o porządek na miejscu pracy, części i sprzęt praca w systemie 3 zmianowym OFERUJEMY

2024-04-26 21:25:42
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Link2work spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Neubrandenburg
14 dni temu z infopraca.pl

Frezer CNC, 2200-2500€ netto/mies Neubrandenburg...

Opis stanowiska:obsługa frezarek CNC (obr óbka metalu i blachy)przygotowanie stanowiska pracyustawianie parametr ów i nadzorowanie pracy frezarki kontrola jakości wykonanej pracydbanie o porządek na miejscu pracy, części i sprzęt Wymagania:wykształce

2024-05-06 11:53:53
Rodzaj pracy: Stała
4 dni temu z jobs.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Neubrandenburg