Praca Naprawa samochodów w Solcu Kujawskim

Znaleźliśmy 3 oferty

Mechanik utrzymania ruchu

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także pracowników liniowych. Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej,..

2024-04-25 09:22:12
6800 - 10500 zł
MOTIVATED SP. Z O.O
7 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Mechanik do Działu Utrzymania Ruchu

Twój zakres obowiązków, Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń,, Przeprowadzanie przeglądów oraz prac konserwacyjnych,, Wykonywanie zleconych prac warsztatowych,, Przestrzeganie przepisów i zasad BHP...

2024-04-14 00:40:02
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
MOTIVATED SP. Z O.O
18 dni temu z pracuj.pl

Elektromechanik/ mechanik/ automatyk - dział...

Twój zakres obowiązków, Bieżące usuwanie awarii maszyn produkcyjnych, Dokonywanie przeglądów okresowych, Utrzymanie infrastruktury zakładu w ruchu..

2024-04-04 00:40:09
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
MASTER CAKE - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
28 dni temu z pracuj.pl
Podobne oferty pracy

Mechanik samochodów osobowych

Zakres obowiązków:Naprawa samochodów osobowych.Praca w godzinach 08.00-16.00, 10.00-18.00 Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: Prawo jazdy kat. BInne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, wymagane d

2024-04-18 18:41:17
od 5500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Bogusław ostrowski auto naprawa
Ilinko +149km
14 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Naprawa samochodów Solec Kujawski

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 329 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy