Praca Naprawa samochodów w Piszu

Znaleźliśmy 3 oferty

Mechanik samochodowy

Zatrudnię mechanika ,może być zaraz po szkole

2024-05-13 12:20:03
14 dni temu z piszanin.pl

Zatrudnie mechanika - samochody ciezarowe

Zatrudnie mechanika. Warsztat Ruciane Nida. Naprawy wlasnej floty ewentualnie uslugi zewnetrzne. Mile widziane doswiadczenie mobilnej wulkanizacji

2024-05-03 12:20:02
24 dni temu z piszanin.pl

Mechanik pojazdów samochodowych

Zakres obowiązków:Diagnostyka i naprawa pojazdów ciężarowych i osobowych. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodoweUprawnienia: Umiejętność diagnostyki i naprawy pojazdów samochodowych (wymagany staż - l

2024-05-22 18:41:36
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Usługi Transportowo-Diagnostyczne Bogdan...
5 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Podobne oferty pracy

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas nieokreślony WYMAGANIA: - Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B - Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, wymagane doświadczenie na podanym stanowisk, umiejętności

2024-05-22 07:31:05
Bogusław ostrowski auto naprawa
Płońsk +146km
5 dni temu z aplikuj.pl

mechanik samochodowy, pracownik obslugi samochodow/naprawa

SZUKAM PRACOWNIKA MECHANIK SAMOCHODOWY I PRACOWNIKA DO OBSLUGI SAMOCHODOW WYMIANA OPON, ZBIEZNOSC,NAPRAWA OPON

2024-03-17 16:21:00
4000 - 6000 zł
MIK JĘDRZEJCZYK S.J
Wyszków +117km
71 dni temu - aplikuj przez Nuzle
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Naprawa samochodów Pisz

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 607 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy