Praca Naprawa samochodów w Parczewie

Znaleźliśmy 1 ofertę

Mechanik / Mechaniczka (naprawa części silników...

Twój zakres obowiązków, Wykonywanie napraw komponentów oraz podzespołów silnika lotniczego na podstawie specyfikacji technologicznych oraz rysunków technicznych, Obróbka manualna przy zastosowaniu dostępnych narzędzi, urządzeń oraz maszyn..

2024-04-12 00:40:05
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
EME Aero Sp. z o.o
27 dni temu z pracuj.pl
Podobne oferty pracy

mechanik samochodowy, pracownik obslugi samochodow/naprawa

SZUKAM PRACOWNIKA MECHANIK SAMOCHODOWY I PRACOWNIKA DO OBSLUGI SAMOCHODOW WYMIANA OPON, ZBIEZNOSC,NAPRAWA OPON

2024-03-17 16:21:00
4000 - 6000 zł
MIK JĘDRZEJCZYK S.J
Wyszków +146km
53 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Mechanik napraw głównych samochodów ciężarowych

Zakres obowiązków:naprawy główne silników, wymiana podzespołów silnika(godziny pracy 8:00-16:00) Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 6

2024-03-16 18:41:27
do 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Mjp contact maksim liasota
54 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Mechanik napraw głównych samochodów osobowych

Zakres obowiązków:naprawy główne silników, wymiana skrzyń biegów(godziny pracy 8:00-16:00) Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 5 000 P

do 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Naprawa samochodów Parczew