Praca Naprawa samochodów w Opatówku

Znaleźliśmy 5 ofert

MECHANIK SAMOCHODOWY

Poszukujemy kandydata na stanowisko: Mechanik samochodowy PRACA OD ZARAZ Wymagania: - Zaangażowanie - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - Wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej - Dobra organizacja pracy - Komunikatywność i umiejętność pracy

2024-03-01 09:00:19
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Mechanika pojazdowa paweł wójcicki
49 dni temu z lento.pl

Mechanik

Zakres obowiązków:Naprawa pojazdów. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczneUprawnienia: Prawo jazdy kat. BInne wymagania: Wykształcenie zawodowe / techniczne, prawo jazdy kat. B, umiejętności manualne oraz organ

2024-02-06 18:41:09
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
73 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Mechanik samochodowy

Zakres obowiązków:Naprawa samochodów osobowych i dostawczych. Wymagania:Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. BWymagania pożądane: Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych*Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczneInne wymagania: Dośw

2024-02-19 18:41:06
60 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Mechanik (Dział Utrzymania Ruchu - zakład Hellena)

Twój zakres obowiązków, W Opatówku k. Kalisza działa nasz zakład "Hellena". Jako Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu będziesz miał wpływ na produkcję kultowej Oranżady!, Do głównych obowiązków na tym stanowisku należy:, Przezbrajanie i regulacje..

2024-03-18 10:40:37
COLIAN
32 dni temu z pracuj.pl

Mechanik w dziale utrzymania ruchu - miejsce...

Zakres obowiązków:Przezbrajanie i regulacje maszyn dla potrzeb produkcji. Zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne. Usuwanie awarii maszyn i urządzeń. Prowadzenie dokumentacji. Dbanie o utrzymanie we właściwym stanie całej infrastruktury za

2024-03-11 18:41:23
Colian Sp. z o. o
3,4
39 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu