Praca Naprawa samochodów w Narwi

Znaleźliśmy 3 oferty

Mechanik - pracownik działu utrzymania ruchu

Pronar to w 100 proc. polska firma z ponad 30-letnią historią. Obecnie jesteśmy liderem w produkcji maszyn rolniczych, komunalnych i recyklingowych. W 9 fabrykach zlokalizowanych na Podlasiu, produkujemy..

2024-04-16 11:38:43
Pronar Sp z o. o
4 dni temu z erecruiter.pl

Mechanik - pracownik działu utrzymania ruchu

Pronar to w 100 proc. polska firma z ponad 30-letnią historią. Obecnie jesteśmy liderem w produkcji maszyn rolniczych, komunalnych i recyklingowych. W 9 fabrykach zlokalizowanych na Podlasiu, produkujemy także koła tarczowe do maszyn..

2024-04-15 07:14:07
Pronar
5 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Mechanik - dział utrzymania ruchu

Twój zakres obowiązków, Zadaniem zatrudnionej osoby będzie naprawa, przeglądy i konserwacja maszyn produkcyjnych na zakładach oraz wsparcie przy realizacji nowych inwestycji...

2024-04-11 09:40:35
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Pronar Sp z o. o
9 dni temu z pracuj.pl
Podobne oferty pracy

mechanik samochodowy, pracownik obslugi samochodow/naprawa

SZUKAM PRACOWNIKA MECHANIK SAMOCHODOWY I PRACOWNIKA DO OBSLUGI SAMOCHODOW WYMIANA OPON, ZBIEZNOSC,NAPRAWA OPON

2024-03-17 16:21:00
4000 - 6000 zł
MIK JĘDRZEJCZYK S.J
Wyszków +144km
34 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Mechanik napraw głównych samochodów ciężarowych

Zakres obowiązków:naprawy główne silników, wymiana podzespołów silnika(godziny pracy 8:00-16:00) Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 6

2024-03-16 18:41:27
do 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Mjp contact maksim liasota
35 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Mechanik napraw głównych samochodów osobowych

Zakres obowiązków:naprawy główne silników, wymiana skrzyń biegów(godziny pracy 8:00-16:00) Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 5 000 P

2024-03-16 18:41:27
do 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Mjp contact maksim liasota
35 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Naprawa samochodów Narew

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 214 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy