Praca Naprawa samochodów w Łęcznej

Znaleźliśmy 1 ofertę

Mechanik/ elektromechanik/ monter instalacji...

Poszukuje osób z doświadczeniem w branży. Mechanika samochodowego, elektromechanika, montera instalacji gazowych. Praca w warsztacie samochodowym koło Łęcznej. Praca od poniedziałku do piątku 8-16. Oferujemy pracę w zgranym, pomocnym zespole, premie

2024-01-18 12:22:45
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Bartłomiej
100 dni temu z lento.pl
Podobne oferty pracy

Mechanik napraw głównych samochodów ciężarowych

Zakres obowiązków:naprawy główne silników, wymiana podzespołów silnika(godziny pracy 8:00-16:00) Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 6

2024-03-16 18:41:27
do 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Mjp contact maksim liasota
42 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Mechanik napraw głównych samochodów osobowych

Zakres obowiązków:naprawy główne silników, wymiana skrzyń biegów(godziny pracy 8:00-16:00) Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 5 000 P

do 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Naprawa samochodów Łęczna