Praca Naprawa samochodów w Kraśniku

Znaleźliśmy 2 oferty

Mechanik do demontażu pojazdów Holandia

Do Twoich obowiązków będzie należał:demontaż pojazdów znanych marek i odzyskiwanie sprawnych części z aut.Oczekujemy:min. 3 miesięcznego doświadczenia jako mechanik pojazdów lub w pracach związanych z demontażem aut;podstawowej znajomości języka niem

2024-03-09 15:25:38
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
InterKadra Sp. z o. o
51 dni temu z infopraca.pl

Elektryk - Mechanik

Twój zakres obowiązków, przeprowadzanie bieżących napraw, usuwanie awarii maszyn i urządzeń, wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych..

2024-04-11 14:40:31
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
AGRO - POLI Sp. z o.o
18 dni temu z pracuj.pl
Podobne oferty pracy

Mechanik napraw głównych samochodów ciężarowych

Zakres obowiązków:naprawy główne silników, wymiana podzespołów silnika(godziny pracy 8:00-16:00) Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 6

2024-03-16 18:41:27
do 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Mjp contact maksim liasota
44 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

Mechanik napraw głównych samochodów osobowych

Zakres obowiązków:naprawy główne silników, wymiana skrzyń biegów(godziny pracy 8:00-16:00) Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweInne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 5 000 P

2024-03-16 18:41:27
do 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Mjp contact maksim liasota
44 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Naprawa samochodów Kraśnik

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 310 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy