Praca Naprawa samochodów w Kołobrzegu

Znaleźliśmy 2 oferty

Mechanik

Zakres obowiązków:Naprawa pojazdów samochodowych. Praca w godz. 7-15, 10-18, również w soboty. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas nieokreślonySposób a

2024-04-19 18:41:33
od 4800 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
AUTO CENTRUM JACEX SPÓŁKA JAWNA R.E. KOZŁOWSCY
25 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Mechanik samochodów ciężarowych

Zakres obowiązków:Wykonywanie przeglądów i napraw pojazdów ciężarowychDiagnozowanie usterek mechanicznych i elektrycznychRegulacja i wymiana podzespołów mechanicznych i elektronicznychUstalanie przyczyn awarii i naprawa układów mechanicznych, elektry

2024-04-18 18:41:26
od 5000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe „hydrobud”...
26 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Naprawa samochodów Kołobrzeg