Praca Naprawa samochodów w Jędzejowie

Znaleźliśmy 3 oferty

Mechanik maszyn i urządzeń

Zakres obowiązków:Wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją i instrukcjami, usuwanie bieżących awarii oraz analiza ich przyczyn, wykonywanie okresowych przeglądów maszyn zgodnie z planem, prowadzenie dokume

2024-04-17 18:41:32
do 5600 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
QUICKPACK POLSKA Sp. z o.o
21 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Mechanik pojazdów samochodowych*

Zakres obowiązków:Praca w serwisie samochodowym Wymagania:Wymagania pożądane: Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych*Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: Mile widziane: doświadczenie zawodowe. Wynagrodzenie

2024-01-04 18:40:59
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Autolakiercolor grzegorz radziejewski
125 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie

Mechanik

Zakres obowiązków:usuwanie awarii maszyn i urządzeń Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowychWymagania pożądane: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wynagrodzenie brutto: od 30 PLNSystem wynagradzania:Czasowo-premi

2024-04-10 18:41:25
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
28 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Naprawa samochodów Jędrzejów