Praca Naprawa samochodów w Charzyno

Znaleźliśmy 2 oferty

Mechanik Wydziałowy

Twój zakres obowiązków, Zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej poprzez rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, napraw, konserwacji itp., Rozwój kompetencji operatorów, Samodzielne wykonywanie przezbrojeń, Raportowanie do Kierownika..

2024-04-11 13:40:31
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Lisner
16 dni temu z pracuj.pl

Mechanik pojazdów samochodowych

Zakres obowiązków:wymiana części, naprawa i konserwacja pojazdów Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczneInne wymagania: PODSTAWOWA, SAMODZIELNA WYMIANA I NAPRAWA CZĘŚCIWymagany staż pracy: lata: 0, miesiące: 1 W

2024-01-05 18:40:56
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
113 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Naprawa samochodów Charzyno