Praca na stacji paliw w Aleksandrowie Kujawskim

Znaleźliśmy 1 ofertę

Specjalista Obsługi Klienta Stacji Paliw bp Otłoczyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Przyjazna obsługa naszych Klientów oraz aktywna sprzedaż; - Obsługa kasy fiskalnej; - Przygotowywanie posiłków z oferty Wild Bean Cafe; - Dbałość o estetyczną ekspozycję produktów na sklepie; - Utrzymanie porządku oraz higieny na

2024-04-27 07:30:14
BP POLSKA SERVICES Sp. z o. o
9 dni temu z aplikuj.pl
Podobne oferty pracy

Praca na stacji paliw Licheń Stary Nowe

Zatrudnimy pracownika na stanowisko SPRZEDAWCA- KASJER na stacji paliw MOL w Licheniu Starym. Praca w trybie zmianowym (12h). Wymagania: dyspozycyjność, umiejętność pracy w grupie, aktualne badania ..

2024-05-06 11:48:02
Konin +81km
Dzisiaj z lm.pl

Praca dla uczniów/studentów na Stacji Paliw ORLEN...

Poszukuję osoby chętne do pracy na stanowisku Pracownik Obsługi Klienta (sprzedawca) na Stacji Paliw Orlen w Kutnie. Do obowiązków pracownika należy m.in.: • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klientów zgodnie z obowiązującymi standardami. • obsłu

2024-04-11 00:24:35
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Sezonowa
PHU Piotr Wieczorek
Kutno +84km
25 dni temu z lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca na stacji paliw Aleksandrów Kujawski