Praca na magazynie w Goleniowie

Znaleźliśmy 3 oferty

Magazynier

Zakres obowiązków na tym stanowisku: -przyjmowanie produktów gotowych i materiałów na stan, -załadunek i rozładunek, -zarządzanie zapasami, -sporządzanie raportów, zestawień. Wymagania: - uprawnien

2024-02-19 10:57:05
90 dni temu z ogloszenia.infoludek.pl

Magazynier / Pracownik magazynowy Nowe

Feedpro Sp. z o.o. jest jednym z największych polskich producentów karmy dla zwierząt domowych.Od karmy dla szczeniąt po karmę dla seniorów. Bez mączki kostnej, bez substytutów białka, bez konserwantów, bez sztucznych barwników i aromatów.Tylko najle

2024-05-19 11:00:28
Feedpro sp. z o.o
Dzisiaj z gowork.pl

Kierowca samochodu ciężarowego powyżej 3,5 tony...

Zakres obowiązków:Czynności logistyczne. Pomoc w załadunku i rozładunku towarów. Kierowanie pojazdu. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalneUprawnienia: Prawo jazdy kat. C1Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2

2024-05-07 18:41:30
od 6117 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
gryf-wet zachodniopomorska hurtownia pasz...
12 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca na magazynie Goleniów