Praca na kuchni w Świnoujściu

Znaleźliśmy 7 ofert

Kucharz

Restauracja Rybaczówka zatrudni kucharza: Wymagania: -doświadczenie -dyspozycyjność -umiejetność pracy w grupie Zapewniamy: -umowę o pracę -premie uznaniowe -praca w miłym towarzystwie Osoby zainteresowane proszę o kontakt tel. oraz przesyłanie CV

2024-04-20 13:29:30
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Rybaczówka
5 dni temu z lento.pl

Praca dla kucharza

Praca dla kucharza w niemieckiej restauracji! Malownicza wyspa Rugia w Niemczech (180km od Szczecina). Praca w sympatycznej atmosferze, zakwaterowanie zapewnione. Umowa o prace bezposrednio z niemeickim pracodawca. Wynagrodzenie do negocjacji ( w zal

2024-04-12 11:14:14
Magdalena Dicke
13 dni temu z lento.pl

Kucharz, Pomoc kuchenna, Barman/Kelner, Recepcjonista

Poszukujemy pracowników na stanowisko: - Kucharz - Pomoc kuchenna - Barman/Kelner - Recepcjonista Od kandydatów oczekujemy chęci i zaangażowania w pracę. Umiejętności pracy w zespole, dyspozycyjności i kreatywności. Mile widziane doświadczenie zawodo

2024-01-26 13:25:28
Karczma Rybna Rybaczówka
90 dni temu z lento.pl

Kucharz (k/m)

HAMPTON BY HILTON ŚWINOUJŚCIEWierzysz, że dobre jedzenie jest podstawą zdrowego trybu życia?Lubisz kreować nowe smaki i zaskakiwać swoich GościCenisz sobie w pracy dobrą atmosferę, współpracę i zaufanie?Dołącz..

2024-04-05 08:42:51
SATORIA Group
20 dni temu z erecruiter.pl

Dam pracę kucharza

Poszukujemy kucharza

2024-04-02 14:23:29
ZZZE SU Energetyk
23 dni temu z lento.pl

Kucharz

Zakres obowiązków:praca w zespole, sporządzanie posiłków zgodnie z zaleceniami dietetyka Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: kucharz, barman, kelnerInne wymagania: [Inne] : doświadczenie w pracy kucharzaWymag

2024-04-16 18:41:28
od 5500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Zzze sanatorium uzdrowiskowe energetyk
9 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu

Kucharz

Zakres obowiązków:przygotowanie potraw, wybór sprzętów do przygotowania dań, nadzór nad jakością przygotowywanej żywności, dopilnowanie racjonalnego zarządzania składnikami, ustalanie estetycznych sposobów podawania potraw, dopilnowanie porządku i pr

2024-04-18 18:41:26
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
7 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu