Praca na kuchni w Skalmierzyce

Znaleźliśmy 1 ofertę

Kucharz

Zakres obowiązków:Praca w charakterze kucharza Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczneUprawnienia: gotowanie Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określonyOpis oferty:Oferta dl

2024-05-23 18:41:36
od 4300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
25 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim
Podobne oferty pracy

Praca na kuchni- Uniejów

Poszukuję do pracy na kuchni jako pracownik porządkowy, praca na zmywaku, obieranie warzyw, sprzątanie kuchni. Elastyczne godziny. Cały etat, możliwość także weekendowej pracy

2024-05-28 11:47:00
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wiktoria Wiatr-Dałek
Uniejów +64km
20 dni temu z lento.pl

Praca na kuchni w Uniejowie

Poszukuję chętnej osoby do pracy na kuchni jako pomoc w Browarze Wiatr. W zakres obowiązków wchodzi sprzątanie, zmywanie naczyń, obieranie warzyw. Elastyczne godziny pracy. Mile widziana książeczka sanepidowska

2024-05-28 11:46:36
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Stała
Wiktoria

pracownik produkcji->praca na kuchni>Wysogotowo

Szukasz pracy od zaraz? Chcesz być częścią firmy, która jest liderem w swojej branży? Nie zwlekaj! Aplikuj! Miejsce pracy: Wysogotowo Oferujemy: - umowę zlecenie (z możliwością przejścia na umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą) - atrakcyjnie wyn

2024-05-14 10:54:06
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Randstad
Dopiewo +114km
34 dni temu z lento.pl

2024-05-14 10:50:43
Randstad

Zatrudnię osobę do pracy na kuchni w obiekcie...

Szukamy miłych, kontaktowych kucharzy lub kucharek. Krótka karta, praca w oparciu o gotowe receptury/ manuale, przeszkolenie do pracy przez doświadczonego kucharza. Wymagania: -minimum 1 rok doświadczenia w gastronomii -status studenta -aktualna ksią

2024-04-24 11:36:02
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
Wild Roots
Łódź +102km
54 dni temu z lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca na kuchni Skalmierzyce