Praca Praca na kuchni w Rewalu

Znaleźliśmy 4 oferty

Bar w Rewalu zatrudni kucharza, zakwaterowanie

Bar szybkiej obsługi nad morzem, w Rewalu zatrudni kucharza, Oferujemy nocleg. Cv proszę kierować na adres e mail lub tel

2024-03-20 18:19:42
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
9 dni temu z lento.pl

Restauracja w Rewalu zatrudni kucharza

Restauracja w Rewalu zatrudni kucharza. Oferujemy zakwaterowanie. CV plus foto proszę kierować na adres e mail lub telefon

2024-03-08 16:10:11
California Rewal
2,2
21 dni temu z lento.pl

Szukamy osoby z doświadczeniem do pracy na kuchni...

Restauracja w Rewalu poszukuje osoby z DOŚWIADCZENIEM DO PRACY W KUCHNI. Pizza Sałatki Burgery Dania z grilla Zupy Makarony Ryby iOwoce morza Nasza restauracja jest wysoko oceniana przez gości, zależy nam na jak najlepszej obsłudze oraz jakości serwo

2024-03-06 19:27:47
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Boston pizza
23 dni temu z lento.pl

Kucharz

Zakres obowiązków:KUCHARZ Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweInne wymagania: WYMAGANE: DOŚWIADCZENIE W ŻYWIENIU ZBIOROWYM, KSIĄŻECZKA ZDROWIA Wynagrodzenie brutto: od 7 500 PLNRodzaj umowy:Umowa o pracę na czas

2024-02-16 18:41:16
od 7500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Usługi hotelarsko gastronomiczne iwona i...
42 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca na kuchni Rewal