Praca na kuchni w Polańczyk

Znaleźliśmy 2 oferty

Kucharz

Zakres obowiązków:przygotowywanie posiłków Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweJęzyk: nepalski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegłyInne wymagania: [Inne] : umiejętność przyrządzania potraw kuchni indyjs

2024-04-25 18:41:43
Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
INTERNATIONAL MARKETING - Jan Kula
15 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Lesku

Pomocnik kucharza

Zakres obowiązków:Pomoc kucharzowi w przygotowywaniu posiłków Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweJęzyk: nepalski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegłyInne wymagania: [Inne] : umiejętność przyrządzania p